تولید و فروش محصول عایق صدای کوبه ای در حال حاضر متوقف شده است. 

عایق صدای کوبه ای

5 - 4/7

امتیاز

یکی از مشکلات رایج در جوامع امروز و به خصوص در زندگی آپارتمان ‌نشینی آلودگی صوتی است. امروزه از عایق صوتی، نه تنها در بخش‌های صنعتی، بلکه در بخش های اداری و مسکونی نیز استفاده می شود. متاسفانه در کشور ما بسیاری از پروژه های ساختمانی جهت کاهش هزینه های ساخت و ساز و دستیابی به سود بیشتر فاقد عایق صوتی و استانداردهای صدا بوده و در نتیجه موجب اختلال در آرامش ساکنین آن شده است. این در حالی است که کشورهای توسعه یافته به طور جدی به این مسئله پرداخته اند. در مبحث هجدهم مقررات ملی ساختمان نیز به این مهم اشاره شده است.

تضمین کیفیت کالا توسط بیمه ایران

ضد باکتری، قارچ و کپک

جذب و افت انتقال صوت

عدم انتشار گازهای سمی

اجرای فنی و تخصصی

پروژه های اجرا شده

عایق صدای کوبه ای

عایق صدای کوبه ای

عایق صدای کوبه ای

عایق صدای کف ساختمان

برخی از مهمترین ویژگی های محصول به شرح زیر است:

عایق صدای کف ساختمان

مشاوره رایگان جهت راهنمایی شما

کارشناسان رامان فیدار سازه، آماده ارائه خدمات مشاوره و معرفی متریال های ساختمانی شما هستند.

مکانیزم های انتقال صوت در ساختمان به دو دسته تقسیم می شوند:

مکانیزم های انتقال صوت در ساختمان به دو دسته تقسیم می شوند:

انتقال صدای هوابرد (Airborne Sound) صدای هوا برد از طریق هوا انتقال پیدا می‌کند مانند سروصدای خودروهای درون خیابان، تجهیزات مکانیکی، سیستم های تهویه، سیستم سینمای خانگی همسایه مجاور، کانال‌های تهویه، پنجره و درب ساختمان.

انتقال صدای کوبه ای (Impact Noise)

صدای کوبه ای از طریق ضربه روی کف ساختمان و یا به ارتعاش در آوردن دیوارهای ساختمان مشخص می شود. مانند چکش زدن یا راه رفتن روی کف.

تحقیقات انجام شده نشان می ‌دهد که حدود ۳۳% از افرادی که در معرض آلودگی صوتی محیط های مسکونی هستند، در معرض استرس و اختلال خواب می باشند. ۱۰% کل این افراد، ممکن است دچار اختلالات دائمی و مادام العمر شوند. در انگلستان، ۱.۸ میلیون نفر از داشتن همسایه شلوغ و پرسرو صدا شکایت کرده اند که نزدیک به ۷% آنها دچار اختلالات دائمی شده اند. لذا شرکت رامان فیدار سازه مطابق با استانداردهای اروپایی و ملی اقدام به ارائه عایق صوتی کوبه ای با کیفیت بالا جهت بالا بردن آرامش و آسایش همگان در ساختمان ها نموده است.

پروژه های اجرا شده

سوالات متداول عایق صدای کوبه ای

1

عایق صدای کوبه ای، محصول جدید شرکت رامان فیدار سازه می باشد که برای جذب صدای کوبه ای و هوابرد کاربرد دارد.