رامان فیدار سازه حرفه‌ای در ایجاد و ارتقاء ایمنی برای زندگی

ماموریت ما

شرکت رامان فیدار سازه تولید کننده انواع ملات‌های خش و آماده عایق حرارتی اعم از عایق‌های پاششی و درجاریز، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تحت لیسانس شرکت EDILTECO ایتالیا است. ملات‌های خشک آماده این شرکت در گروه ملات‌های فوق سبک برای انواع پوسته‌های ساختمانی در گروه دیوارها، کف و سقف مورد مصرف قرار می‌گیرند. در فرایند تولید محصولات این شرکت، از دانه‌های فرآوری شده EPS باردارشده جهت سبک‌سازی و عایق‌کاری حرارتی استفاده می‌گردد.

به دلیل استفاده از تکنولوژی EPS فرآوری شده، کلیه محصولات این شرکت دارای خواص حرارتی و صوتی فوق العاده‌ای می‌باشند. اثربخشی فوق‌العاده این محصولات در عایق‌کاری حرارتی ساختمان‌ها، ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی و تامین آسایش صوتی، یک محیط سالم و ایمن توام با آسایش را برای ساکنین به ارمغان می‌آورد.

مذاکرات اولیه با شرکت ادیلتکو‌ ایتالیا

1389

شروع کار شرکت رامان فیدار سازه

1394

ساخت و راه اندازی کارخانه رامان فیدار سازه

1395

راه اندازی خط تولید و تولید آزمایشی

1396

تولید محصول عایق حریق و ارائه به بازار

1397

تولید محصول عایق حرارتی و ارائه به بازار

1398

گسترش سبد کالای رامان فیدار سازه

1399
_

چه کسانی به ما اعتماد دارند؟

برخی از مشتریان با ارزش ما

ارتقای رتبه انرژی ساختمان به EC و +EC

تامین الزامات مبحث 19 مقررات ملی ساختمان

محصولات شرکت رامان فیدار سازه با تکنولوژی روز دنیا و تحت لیسانس شرکت Edilteco  ایتالیا تولید می‌گردد. در فرآیند تولید محصولات این شرکت از دانه های فرآوری شده EPS باردارشده جهت سبکسازی و عایقسازی و انواع افزودنی ها ، الیاف و پلیمرهای خاص جهت اصلاح ویژگی های اندود، حذف ترک های احتمالی و افزایش چسبندگی و.. استفاده می گردد.

150+پروژه های انجام شده
180مهندسین و هنرمندان
100+مشتری راضی

بیشتر بدانید

معرفی شرکت رامان فیدار سازه

رامان فیدار سازه در طی این سال‌ها با استفاده از دانش و تجربه متخصصان خود، سعی بر ایجاد تنوع در سبد کالایی خود و پاسخگویی به نیازهای مختلف بازار مصالح ساختمانی داشته است.

 

با عضویت در خبرنامه رامان فیدار سازه، از آخرین اخبار این مجموعه مطلع شوید.

خبرنامه رامان فیدار سازه