نمایندگی های رامان فیدارسازه

محصولات تولید شرکت رامان فیدار سازه از طریق نمایندگان مجرب، ذی‌صلاح و مورد تایید این مجموعه که موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت اجرا با دوره زمانی مشخص از رامان فیدار سازه شده اند، در پروژه های ساختمانی اجرا می گردند.

لازم به ذکر است که محصول پروترم لایت دارای گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و گواهینامه‌های بین‌المللی مانند ETA و CSI بوده و همچنین با توجه به اینکه مجریان مجموعه رامان فیدار سازه دارای صلاحیت فنی اجرایی می‌باشند و این مجموعه عضو وندورلیست آتش نشانی است، لذا دریافت تاییدیه از سازمان آتش‌نشانی و دیگر سازمان‌های ذیصلاح به راحتی انجام می پذیرد.

برای دسترسی به اطلاعات تماس نمایندگان شرکت رامان فیدار سازه، لطفا با دفتر شرکت رامان فیدار سازه تماس حاصل فرمایید.

نام نمایندگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

اطلاعات ارتباط با مایندگی ما

فکس

39053582970+

آدرس شرکت در ایتالیا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان