پوشش ضد حریق اسکلت فلزی

4/5

امتیاز

رامان فیدار سازه نشان تجاری نام آشنایی در صنعت پوشش ضد حریق است. محصول پروترم لایت رامان فیدار سازه با هدف ارائه یک پوشش ضد حریق  کارآمد و مقرون به‌صرفه تحت لیسانس و با مشارکت ادیلتکو ایتالیا در ایران تولید شده ‌است. آزمون ‌ها و تاییدیه‌های ملی و بین‌المللی، تضمین کننده کیفیت و اصالت محصول مقاوم به حریق رامان فیدار سازه می باشد.

پروترم لایت، ملات خشک پایه سیمانی آماده، فوق سبک و تشکیل شده از دانه‌های سبک پلیترم و مواد و افزودنی‌های مخصوص است که در برابر آتش سوزی های سلولوزی ( آتش سوزی هایی با بار سوختنی سلولوزی و غیر هیدروکربنی) مقاوم بوده و تحمل دمای حریق تا هزار و صد درجه سانتیگراد را دارا می‌باشد. این محصول بسته به نیاز ساختمان و بر حسب ضخامت اجرا شده بر روی سازه ساختمان، می‌تواند برای مدت زمان یک تا سه ساعت در مقابل آتش‌سوزی‌های سلولوزی به خوبی مقاومت نماید.

پروترم لایت ( Protherm Light ) تنها برند پوشش ضد حریق پایه سیمانی تولید داخل کشور هست که دارای سابقه تولید در اتحادیه اروپا و رفرنس پروژه در کشورهای متعدد از جمله ایتالیا، فرانسه، بلژیک، آلمان و آمریکا را دارا می باشد. تولید این محصول در کارخانه رامان فیدار سازه، تحت نظارت شرکت Edilteco در ایران قرار دارد.

دارای گواهینامه فنی مرکز تحقیقات، راه، مسکن و شهرسازی

فاقد آزبست

عضو وندور لیست آتش نشانی

تنها محصول ضد قارچ و باکتری

اجرای پوشش ضد حریق

اجرای پوشش ضد آتش

اجرای پوشش ضد آتش

اجرای پوشش ضد آتش

ویژگی های پوشش ضد حریق پایه سیمانی رامان فیدار سازه

پروترم لایت

پروژه های اجرا شده

مشاوره رایگان جهت راهنمایی شما

کارشناسان رامان فیدار سازه، آماده ارائه خدمات مشاوره و معرفی متریال های ساختمانی شما هستند.

گواهینامه های دریافتی ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

سوالات متداول پوشش ضد حریق اسکلت فلزی

1

؟