رنگ نما و اندود نهایی

4/8

امتیاز

 

ملات اندود نهایی به عنوان پوششی برای نما، دیوارهای خارجی و دیوارهای داخلی استفاده می‌شود و دارای طیف رنگ‌بندی گسترده ای است. ملات اندود نهایی را می‌توان هم به صورت دستی و هم به صورت مکانیزه با استفاده از دستگاه های ملات‌پاش و در نهایت استفاده از ماله برای رسیدن به سطحی یکنواخت و صیقلی، اجرا نمود. پس از اجرای ملات خشک ایزولتکو یا ایزولسن با خواص عایق حرارتی، رطوبتی و صوتی، از محصولات زیر به عنوان پوشش نهایی ساختمان استفاده می‌شود که خود به تنهایی تا حدی از نفوذ آب و رطوبت نیز جلوگیری می‌کنند. لذا به کاربرد هر یک از محصولات پرداخته‌ایم:

تضمین کیفیت کالا توسط بیمه ایران

عدم جذب گرد و غبار

قابلیت تراوایی و خودشستشویی

ضد ترک و پوسته

ضد قارچ، باکتری و جلبک

پروژه های اجرا شده

رنگ نما

اندود نهایی

رنگ نما

اندود نهایی

مونوکپ (MONOCAP)

ملات خشک آماده سبک به عنوان آستر نهایی و مسطح، با قابلیت رنگ پذیری و خواص حرارتی و رطوبتی بالا و دارای مقاومت مکانیکی فوق العاده در مقابل شرایط مختلف آب و هوایی، تنش های ساختمان، ترک خوردگی و جذب گرد و غبار.

مونوکپ

ای کپ (ECAP)

تولید و فروش محصول رنگ مخصوص نما (ای کپ ECAP ) در حال حاضر متوقف شده است.

امروزه در شهرهای بزرگ، عمدتاً از نمای سیمانی برای ساختمان‌های بلندمرتبه و برج‌ها استفاده می‌شود و از آنجایی که نمای بیرونی ساختمان در معرض شدید نور آفتاب، باد، برف، باران و رطوبت قرار دارد، به مرور زمان باعث ایجاد پوسته و طبله در ظاهر آن می‌گردد. رنگ مخصوص نمای ای کپ با فرمولاسیون ویژه و تاییدیه از اتحادیه اروپا، علاوه بر حفظ ظاهر نما در طولانی مدت، قابلیت ترمیم‌پذیری و خودشستشویی نیز دارد.

 
ای کپ

پروژه های اجرا شده

مشاوره رایگان جهت راهنمایی شما

کارشناسان رامان فیدار سازه، آماده ارائه خدمات مشاوره و معرفی متریال های ساختمانی شما هستند.

سوالات متداول رنگ نما و اندود نهایی

1

رنگ مخصوص نما، محصول شرکت رامان فیدار سازه می باشد که با هدف پاسخگویی به نیاز رنگ آمیزی نمای خارجی ساختمان تولید می شود.